KONST / Litografier / Färglitografi 11932363
nr 1193 2363
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Violer. Signerad, daterad -49. Motivet: ca 70x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 juli 2018
kl 18:30:25
150 kr
200 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson